Máme nový leták, vznikol spoluprácou dobrovoľníkov

letak-kopka-a-spredu-original(21. júl 2016) - Byť dobrovoľníkom Doma u kapucínov sa dá rôznymi spôsobmi. Nielen darovaním a balením potravín, ich rozvozom či terénnou sociálnou prácou, ktoré sú podstatou našej pomoci.

Pekným príkladom dobrovoľníckej práce, ktorý k nám môže priviesť nové rodiny či osamelo žijúcich na pokraji chudoby, dobrovoľníkov či darcov, je tento informačný leták, ktorý čerstvo vytlačený čaká na distribúciu.

Celý vznikol spoluprácou viacerých ľudí, ktorí túžili aj takýmto tradičným spôsobom vysvetliť, ako pomáhame a ako nám aj ostatní môžu pomôcť. Na jeho prípravu venovali množstvo vlastného voľného času.

Na tomto mieste preto patrí vďaka predovšetkým grafikovi Rastislavovi, ktorý graficky navrhol a upravil celkový vizuál letáku a zalamovačovi Slavomírovi, ktorý leták pripravil do tlače. Za fotografie, ktoré sme do letáku dostali darom, ďakujeme agentúre Profimedia.

Veríme, že sa naše spoločné dielo bude páčiť a splní svoj účel: informovať o tom, čo robíme; vysvetliť, prečo to robíme a pozvať aj vás do spolupráce s nami!

Leták je voľne šíriteľný, nájdete ho na tomto linku.

Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

2 % pre DOMA

Čítať viac

Rozhovor je základ

O sociálnej práci DOMA (nielen) v minulom roku.

Čítať viac