Pred prázdninami napĺňame sklad potravín

(25. máj 2016) - Od začiatku zbierky potravín "Stolček, prestri sa!" sme dostali vždy toľko potravín, aby ich bolo dosť pre rodiny a jednotlivcov, ktorým takto pomáhame. Koľko sme dostali, toľko sme rozdali ďalej.

V súvislosti s nadchádzajúcim letným a dovolenkovým režimom už teraz vieme, že nás počas mesiacov júl a august bude "Doma u kapucínov" menej. No rodiny, o ktoré sa staráme, potrebujú potravinovú pomoc aj počas leta.

Preto sme sa rozhodli posilniť zbierku a naplniť sklad tak, aby sme sa pripravili na letné mesiace a mohli potravinovú pomoc poskytovať aj počas nich.

V horizonte nasledujúcich týždňov preto prosíme všetkých dobrých ľudí a štedrých darcov, aby nám pomohli naplniť sklad trvanlivými potravinami. Miesto, kde ich prijímame, je vrátnica kapucínskeho kláštora v Bratislave. Vchod je zo strany autobusovej zastávky Zochova. Vrátnica bude otvorená každý pracovný deň (pondelok - piatok) v čase od 16,00-20,00.

Prijímame tieto potraviny: trvanlivé mlieko, múku, olej, cukor, strukoviny, cestoviny, kávu, čaj, rôzne konzervy a akékoľvek ďalšie trvanlivé potraviny, ktoré môžu pomocť rodinám a jednotlivcom aspoň čiastočne zmierniť ich náročné životné obdobie.

Pomôcť nám môžete aj tak, že budete šíriť oznam o tejto zbierke. Plagát vo formáte A4 nájdete na tomto mieste, stačí ho farebne vytlačiť.

Už teraz za vašu pomoc a dary vo forme trvanlivých potravín ĎAKUJEME!

Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

2 % pre DOMA

Čítať viac

Rozhovor je základ

O sociálnej práci DOMA (nielen) v minulom roku.

Čítať viac