Rozširujeme tím sociálnych pracovníkov

a4_hladame_dobrovolnikov_jun_2017-original(7. jún 2017) - Milí priatelia, ľudí v ťažkej životnej situácii, ktorí však nestratili nádej a chcú zlepšiť svoj život, nám v neziskovke Doma u kapucínov pribúda. Každý mesiac od nás dostanú trvanlivé potraviny, ktoré slúžia na stabilizovanie ich situácie, na nádych, na znovuobnovenie nádeje v lepší život. Potraviny sú len prvým krokom. Skutočnou pomocou je, že spolu s nimi hľadáme, kde problém nastal, ako ho možno vyriešiť a sprevádzame ich pri konkrétnych krokoch. Na toto potrebujeme odborníkov - SOCIÁLNYCH PRACOVNÍKOV.

Je potrebné mať ukončené vysokoškolské vzdelanie aspoň 1. stupňa (Bc.), mať voľný čas a ochotu venovať ho tejto službe a ideálne aj prehľad v sociálnom systéme.

Všetky ostatné informácie poskytne náš garant pre sociálne poradenstvo Juraj Hausleitner - juraj.hausleitner@domaukapucinov.sk alebo aj telefonicky 0905 945 907.

Pridajte sa k nám. Priestor Doma u kapucínom je miestom prijatia ľudí so všetkým, čo si so sebou nesú. Dávame im nádej, aby neprestali dúfať v lepšie a povzbudzujeme ich k tomu, aby zodpovednosť za svoj život prevzali sami. My ich pri tom sprevádzame, poskytujeme odborné služby a ľudsky pri nich stojíme.

Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

Prvé úspechy

Ako sa darilo projektu „DuK Podpora zamestnanosti“ v roku 2022.

Čítať viac

Nový rok 2023

Čítať viac