Strávili sme spolu pekný čas

Na prelome mája a júna sme strávili spoločný víkend v neďalekom Pezinku. Dôvod bol jednoduchý: byť spolu. Spoznať sa, zdielať, rozprávať, smiať sa, hrať, športovať... No trošku sme aj pracovali a vysvetlili si napríklad prácu s našou elektronickou platformou. Nezabudli sme aj na osobný rozvoj. Spolu s bratom Braňom sme sa zamýšľali nad komunitou a vzťahmi v nej.

Bol to výnimočný čas, za ktorý ďakujeme najmä Majke a Braňovi, dobrovoľníkom, ktorí si našli čas a prišli (nebolo ich málo - takmer 30), Gabike za skvelú stravu a pezinským bratom kapucínom za prichýlenie.


Dobrovoľník Peter: "Spoločný víkend dobrovoľníkov DuK hodnotím kladne. Jeden z dôvodov je, že sme sa mohli navzájom spoznať a stráviť spolu čas. Takéto stretnutia sú určite dôležité pre nás všetkých. Program, ktorý sme absolvovali, bol primeraný času, ktorý sme mali. Prostredie kláštora, najmä samotní bratia kapucíni, podaktorí hladní :-), ktorí nás prišli pozrieť, boli fajn. Vďaka za to. Vďaka Braňovi za prípravu, prednes a diskusiu v rámci našej dobrovoľníckej činnosti."Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

Prvé úspechy

Ako sa darilo projektu „DuK Podpora zamestnanosti“ v roku 2022.

Čítať viac

Nový rok 2023

Čítať viac