Ako študenti strednej zdravotníckej školy vyzbierali viac ako 300 kg potravín

zbierka-5-original(10. apríla 2017) - Študentky a študenti zo Strednej zdravotníckej školy na Záhradníckej 44 v bratislavskom Ružinove v uplynulých týždňoch v spolupráci s vedením školy a so svojou pedagogičkou (a našou dobrovoľníčkou) Simonou Žáčikovou zorganizovali zbierku potravín pre neziskovú organizáciu Doma u kapucínov. „Chcem sa vám aj touto cestu poďakovať za podporu. Žiaci sa toho zhostili veľmi srdečne a emócie u kolegyniek boli úžasné. Sme radi, že sa nám to podarilo a že riaditeľka nám dala priestor,“ povedala o zbierke Simona.

stretnutie-v-skole-1-originalInformácia o zbierke „Stolček, prestri sa!“, o jej cieľoch, význame a doterajších skúsenostiach bude uverejnená aj v školskom časopise tejto školy, vy si ho môžete pozrieť na tomto mieste.

stretnutie-v-skole-3-originalPribližne pred dvomi týždňami sa na debate so študentmi v tejto škole zúčastnil koordinátor našich dobrovoľníkov, br. Branislav Fabo, kapucín. „Som presvedčená, že ten osobný kontakt bol veľmi dôležitý,“ zhodnotila účasť v debate so žiakmi Simona.

Okrem úspešne zrealizovanej zbierky Stolček oslovil aj inak: minulý pondelok (3.4.2017) sa na balení zúčastnili spolu so svojou učiteľkou Simonou aj dve študentky tejto školy.

Všetkým, ktorí boli zainteresovaní do realizácie zbierky v Strednej zdravotníckej škole na Záhradníckej ulici v Bratislave ĎAKUJEME! Vyzbierali pre nás viac ako 300 kg potravín.

Chcete aj vy pre nás spraviť zbierku vo vašom zamestnaní alebo škole? Ozvite sa nám, dohodneme podrobnosti! Píšte na doma@domaukapucinov.sk alebo správou cez Facebook.

FOTO: Simona Žáčiková

balenie-1-originalbalenie-2-originalsklad-po-zbierke-original

Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

Letné dobrodružstvo 2021

Alias tretí ročník denného tábora.

Čítať viac

Grilovačka v Abelande

... alias príjemný teambuilding.

Čítať viac