Poďakovanie za štedrý dar a iné aktuality

(26. september 2016) - Od začiatku školského roka už opäť funguje aj vrátnica v pôvodnom režime. Stála zbierka trvanlivých potravín "Stolček, prestri sa!" pokračuje aj naďalej. Ak nám chcete darovať akékoľvek trvanlivé potraviny (múku, cukor, strukoviny, olej, cestoviny, konzervy a podobne), môžete tak urobiť každý pracovný deň a priniesť ich na vrátnicu kapucínskeho kláštora. Vrátnica je otvorená v pracovné dni od 16,00 do 20,00 s krátkou prestávkou medzi 18,00 a 18,30.

Jedno špeciálne poďakovanie za štedrý potravinový dar patrí aj neznámemu darcovi, ktorý nám v jeden deň priniesol 450 kg (nie je to preklep) potravín. ĎAKUJEME!

V uplynulých dňoch 23 dobrovoľníkov balilo potraviny pre 47 domácností, v týchto dňoch by už rodiny aj osamelo žijúci ľudia v núzdi mali mať svoj balík potravín doma.

Od začiatku školského roku v zbieraní trvanlivých potravín pre ľudí v núdzi pokračujú aj dve materské školy: Materská škola pri Spojenej škole sv. Vincenta de Paul na Chlumeckého ulici v Bratislave a Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej v bratislavskej Dúbravke.


Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

Veľká noc 2021

Posielame malé prianie.

Čítať viac

Vaše 2 % nám pomáhajú otvoriť dvere (k) tým, ktorí to potrebujú

Aj tento rok sa uchádzame o vašu podporu prostredníctvom darovania 2 %.

Čítať viac