Pomáhajme (aj) cez Dobromat

Milí priaznivci Doma u Kapucínov!

Predstavujeme vám novú možnosť, ako podporiť naše spoločné dielo Doma u Kapucínov. Ak nakupujete cez internetové obchody, táto možnosť je šitá práve pre vás. Môžete využiť finančnú podporu prostredníctvom stránky DOBROMAT a nestojí vás to ani cent.


Ako na to?

Stačí si na Dobromate pred nakupovaním vybrať svoj internetový obchod + našu organizáciu. Následne budete presmerovaní do daného obchodu a ďalej pokračujete v nákupe tak, ako ste zvyknutí.

https://dobromat.sk/podporim/doma-u-kapucinov

Je to jednoduché a vy neplatíte nič navyše. Internetový obchod, v ktorom ste nakúpili, vyplatí príspevok z predaja Dobromatu. Ten ho následne pošle na náš účet a my ho použijeme na svoju činnosť. Pomáhať tak môžete cez viac ako 1600 internetových obchodov (napr. datart.sk, bonprix.sk, notino.sk, bonami.sk, delimano.sk, sconto.sk). Veríme, že si ten svoj obľúbený každý nájde – od kníhkupectiev, cez oblečenie, obuv, elektroniku až po šport a nábytok. Zoznam všetkých obchodov si môžete pozrieť tu: https://dobromat.sk/obchody/zoznam

Bojíte sa, že na Dobromat zabudnete?

Pridajte si do prehliadača pomocníka. Ten na stránkach partnerských internetových obchodov pripomenie možnosť darovania. Pomocníka nájdete tu: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat


Dôležité je vedieť to, že cena nákupu zostáva rovnaká. Nezáleží na tom, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo cez obchod pomocou pomocníka. Používanie Dobromatu nestojí nič navyše. A aj napriek tomu nám svojím nákupom prispejete sumou vo výške niekoľkých %. Ďakujeme!

Presný postup, ako používať Dobromat, nájdete v krátkom videu: https://www.youtube.com/watch?v=XMmUFBkhzbg


A vyskúšať si to môžete hneď teraz: https://dobromat.sk/podporim/doma-u-kapucinov

Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

ĎAKUJEME ZA VAŠE 2%

Čítať viac

Vianoce 2023

Prajeme vám...

Čítať viac