Srdce na dlani majú aj dobrovoľníci Doma u kapucínov

anna-huscavova_nominacia_dobrovolnik-roka-original(5. december 2017) - Medzinárodný deň dobrovoľníctva si celosvetovo pripomíname 5. decembra. Pri tejto príležitosti Bratislavské dobrovoľnícke centrum udeľuje ocenenie Srdce na dlani. V tomto roku má svoje zastúpenie aj nezisková organizácia Doma u kapucínov. V mene nás všetkých, ktorí sme Doma u kapucínov, blahoželáme a prajeme si, aby tento kmeň bol aj naďalej silným a pevným základom pre nás ostatných. ĎAKUJEME!

O čom je ocenenie Srdce na dlani?

- Ide o ocenenie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok (jednotlivcov aj kolektívov) a ich projektov za dobrovoľnícku činnosť, ktorú vykonávajú bez nároku na finančnú odmenu v prospech iných, v rôznych oblastiach spoločenského života, rozvoja, ochrany životného prostredia, kultúry, výchovy a vzdelávania a pod.

- Ide aj o ocenenie koordinátorov a koordinátoriek dobrovoľníkov a dobrovoľníčok.
- Ako aj o ocenenie za výnimočný čin alebo iný prejav solidarity a motivovania k službe pre druhých.

Ocenenie sa udeľuje pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov, 5. decembra a Medzinárodného dňa koordinátorov dobrovoľníkov, 5. novembra.

O pridelení nominácií v jednotlivých kategóriach rozhodovala tento rok 5 - členná nezávislá komisia v zložení: Karina Andrášiková- predsedkyňa komisie (ocenená koordinátorka roka 2016, Mládež ulice); Katarína Kňažíková (IUVENTA- Slovenský inštitút mládeže); Pavla Mašková (Nadácia SLSP); Monika Hricáková (Dom Quo Vadis); Katarína Králiková (UMC).

Príbehy všetkých nominovaných si môžete pozrieť na tomto linku.

Podeľte sa s ostatnými o tento článok:

Facebook

Najnovšie

ĎAKUJEME ZA VAŠE 2%

Čítať viac

Vianoce 2023

Prajeme vám...

Čítať viac